PREMIUM KLASES DZĪVOJAMAIS KVARTĀLS

Paredzēts, ka kvartālā būs pieejami kopumā 89 dzīvokļi, komerctelpas 1.stāvā un pazemes autostāvvieta. No Premium klases dzīvojamā kvartāla dzīvokļiem pavērsies skats uz kopto un zaļojošo Pilsētas dārzu New Hanza teritorijā.

Stāvu skaits dzīvojamā kvartālā būs no 4 līdz 7. Kvartāla virszemes platība būs 15 300 m2.

www.pillar.lv

New Hanza City darījumu kvartāls

CITI OBJEKTI

Skanstes mājas ir kvalitatīvu dzīvojamo apartamentu komplekss, kas tapis blakus jaunuzceltajām Skanstes virsotnēm. To veido trīs atsevišķas ēkas ar dzīvokļiem, kuru platība variē no 50 līdz 150 kvadrātmetriem.
DZĪVOKLIS AR PARKU! 2015. gadā Skanstes apkaimē uzsākta jauna dzīvojamo ēku kompleksa būvniecība. Tā nosaukums – Skanstes parks. Dzīvojamos namus papildinās skaists un apzaļumots parks. Pirmo no trīs Skanstes parka namiem plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā 2016. gada nogalē.
Attīstītāja NP Properties projekts kvartālā starp Sporta, Vesetas un Hanzas ielām jeb teritorijā, kur šobrīd atrodas saldumu fabrikas Laima bijusī ražotne, paredz izveidot modernu dzīvokļu, biroju un tirdzniecības platību kompleksu, savienojot industriālo mantojumu ar modernu arhitektūru.