OLIMPISKĀ SPORTA CENTRA PELDBASEINS

Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašs un moderns peldbaseins, kas atrodas Olimpiskajā sporta centrā. Baseinā ir seši peldēšanas celiņi, un tā dziļums ir 1,30 līdz 2,30 metri. Olimpiskais sporta centrs aicina uz individuālo peldēšanu apmeklētājus ar atšķirīgu līmeņu prasmēm, piedāvā peldēšanas apmācību bērniem un pieaugušajiem, ūdens aerobiku, sporta nodarbības un iespēju šeit sarīkot ballītes un izklaides pasākumus.

www.olimpiskais.lv

Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
2005
Olimpiskā sporta centra atklāšana
50 m
peldbaseina celiņa garums
2,30 m
peldbaseina maksimālais dziļums

CITI OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits.
Veloceliņa kopējais garums ir 6,6 kilometri, un tas ļauj no galvaspilsētas centra nokļūt līdz Mežaparkam aptuveni 25 minūtēs.