OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits. Sporta centrā ir sešas sporta zāles, aerobikas zāle, trenažieru zāle, peldbaseins un piebūve ar sporta federāciju biroju telpām.

www.olimpiskais.lv

Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
2005
Olimpiskā sporta centra atklāšana
2000
iespējamais sportotāju skaits dienā
2009
Olimpiskajam sporta centram piešķirts Eiropas Savienības Veselīgā stadiona statuss

CITI OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašs un moderns peldbaseins, kas atrodas Olimpiskajā sporta centrā. Baseinā ir seši peldēšanas celiņi, un tā dziļums ir 1,30 līdz 2,30 metri.
Veloceliņš Centrs–Mežaparks atklāts 2007. gadā. Tas sākas Skanstes un Hanzas ielu krustojumā, ved gar Skanstes un pēc tam gar Gaujas ielu, pie Brasas stacijas šķērso dzelzceļu un tālāk gar Ķīšezera ielu un Kokneses prospektu aizved līdz Meža prospektam.