RĪGAS KONFERENČU UN KONCERTU CENTRS

Tūrisma nozares pārstāvji ir gadiem ilgi norādījuši uz starptautiska konferenču centra trūkumu Rīgā, savukārt mūzikas nozares pārstāvji – uz nepieciešamību pēc modernas koncertzāles. Iecerēts, ka Rīgas konferenču un koncertu centra projekts racionālā veidā atrisinās abas minētās problēmas. Tā būvniecība iecerēta Skanstes ielā, līdzās DNB bankas mītnei, un modernais komplekss apvienos 3 ēkas – mūzikas namu, konferenču centru un viesnīcu. Rīgas konferenču un koncertu centra būvniecību iecerēts pabeigt līdz 2021. gadam.

Skanstes iela 16/18, Rīga, LV-1013

CITI OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Muzeja pastāvīgā ekspozīcija iepazīstina ar Latvijas ugunsdzēsības vēsturi no 19. gadsimta vidus līdz mūsdienām. Šeit iespējams apskatīt ugunsdzēsēju formastērpus, ekipējumu, apbalvojumus un citus aksesuārus, kā arī pašiem izmēģināt spēkus dzēšanā un uzzināt daudz interesanta par Latvijas ugunsdzēsības vēsturi un ugunsdzēsēju ikdienu.