RĪGAS HANZAS VIDUSSKOLAS FUTBOLA LAUKUMS

Futbola laukums ar mākslīgo segumu kalpo par vietu sporta nodarbībām, futbola treniņiem un spēlēm. Pašlaik tapis Hanzas stadiona tribīņu jaunbūves mets, kas paredz vietu vairāk nekā 1000 skatītājiem, plašām ģērbtuvēm un administrācijas telpām. Teritorija ap futbola laukumu tiks pilnveidota un labiekārtota, paredzot vietu arī pietiekami plašai autostāvvietai un padarot futbola spēļu apmeklēšanu ērtāku cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

www.rhv.edu.lv

 

Grostonas iela 5, Rīga, LV-1013

CITI OBJEKTI

Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits.
Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašs un moderns peldbaseins, kas atrodas Olimpiskajā sporta centrā. Baseinā ir seši peldēšanas celiņi, un tā dziļums ir 1,30 līdz 2,30 metri.
Veloceliņš Centrs–Mežaparks atklāts 2007. gadā. Tas sākas Skanstes un Hanzas ielu krustojumā, ved gar Skanstes un pēc tam gar Gaujas ielu, pie Brasas stacijas šķērso dzelzceļu un tālāk gar Ķīšezera ielu un Kokneses prospektu aizved līdz Meža prospektam.