SPORTA REZIDENCE

A klases divstāvu biroju ēka ar apsargājamu autostāvvietu rekonstruēta 2011. gadā un tajā ierīkotas jaunākās drošības, energotaupības un klimata pārvaldības sistēmas. Ēkai raksturīga lakoniska arhitektūra un augstas kvalitātes apdares materiāli. Sporta rezidencē atradās LNK Centre galvenais birojs, taču pēc holdinga pārcelšanās uz telpām Jāņa Daliņa ielā 15 šobrīd ēka pieejama tirdzniecībā.

Sporta iela 7, Rīga, LV-1013

CITI OBJEKTI

Nekustamo īpašumu pārvaldītāja un tirgotāja Pillar pagaidu birojs ir pirmā būve, kas tapusi jaunattīstāmajā darījumu kvartālā New Hanza.
AS Rietumu Banka ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā, kas specializējas lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā. AS Rietumu Banka centrālais birojs Rietumu Capital Centre ir viens no modernākajiem darījumu centriem Baltijā, par kuru arhitektu birojs Zenico projekts 2010. gadā saņēmis Rīgas arhitektūras Gada balvu.
New Hanza ir jaunattīstāma darījumu un dzīvojamā teritorija, kas atradīsies Skanstes apkaimē starp Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielām bijušās dzelzceļa preču stacijas vietā.