Skanste ir vieta, kurā virmo azartisks gars.

Tieši šeit atrodas vairākas nacionālas nozīmes sporta infrastruktūras būves – piemēram, Arēna Rīga, kurā notiek teju visi nozīmīgākie hokeja un basketbola mači, kā arī koncerti un šovi, vai Olimpiskais sporta centrs ar sporta zāli un peldbaseinu. Izbūvētie veloceliņi un plašās gājēju ietves padara apkaimi par draudzīgu vidi riteņbraucējiem un skrējējiem, kas rūpējas par veselīgu dzīvesveidu, uztur sportisko formu vai trenējas sacensībām. Starp citu, Skanstes iela ir viens no ikgadējā Rīgas maratona posmiem!

VISI SPORTA UN ATPŪTAS OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits.
Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā. Līdztekus Lielajam 50m peldbaseinam (seši peldēšanas celiņi, dziļums no 1,30m līdz 2,30m) apmeklētājiem atvērti divi mazie peldbaseini (10m, ar dziļumu 1m un 1-1,4m), kas paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām.
Futbola laukums ar mākslīgo segumu kalpo par vietu sporta nodarbībām, futbola treniņiem un spēlēm.
Veloceliņa kopējais garums ir 6,6 kilometri, un tas ļauj no galvaspilsētas centra nokļūt līdz Mežaparkam aptuveni 25 minūtēs.
New Hanza teritorijā 16 000 kvadrātmetru platībā zaļos kopts un skaists dārzs.
Futbola skola METTA dibināta 2006. gadā ar mērķi radīt daudzpusīgu futbola vidi un infrastruktūru, caur kuru realizēt ieceri ĢIMENE – FUTBOLS – IZGLĪTĪBA, kas veicina gan jauniešu sportisko spēju attīstīšanu, gan arī intelektuālas, radošas un atbildīgas personības izaugsmi.
Jaunatnes futbola centru paredzēts izveidot Hanzas stadiona futbola laukuma tribīnēm paredzētajā vietā. Funkcionāli ēkā tiks apvienotas tribīnes ar 1000 skatītāju vietām, plašs ģērbtuvju bloks, fitnesa, fizioterapijas, medicīnas, sportistu izmitināšanas un administrācijas iekštelpas, kā arī kafejnīca.