Skanstes apkaime salīdzinoši neilgā laikā kļuvusi par vienu no pievilcīgākajām dzīvesvietām Rīgā. Jaunie dzīvokļu projekti pazīstami ar mūsdienīgu būvniecības tehnoloģiju un augstvērtīgu materiālu izvēli, kvalitatīvu arhitektūru, sakārtotu vidi, kā arī pārdomātiem ērtību un drošības risinājumiem. Dzīvojamo telpu interjers veidots sadarbībā ar vadošajiem interjera dizaineriem. Skanstes jaunie mājokļi – vieni no modernākajiem Rīgā!

Pašlaik apkaimē pilnībā pabeigti divi moderni dzīvojamo namu kompleksi – Skanstes virsotnes un Skanstes mājas, kuru dzīvokļi īsā laikā gandrīz pilnībā izpārdoti. Turpinot apkaimes attīstību un atbildot uz lielo pieprasījumu, Skanstē taps vēl virkne elegantu, mūsdienīgu un kvalitatīvu dzīvojamo apartamentu, kas nodrošinās patīkamu un kvalitatīvu dzīves vidi daudziem tūkstošiem rīdzinieku.

VISI PROJEKTI

Nekustamo īpašumu attīstītājs KBO uzsāka savu darbību Latvijā 2014. gadā, pārstāvot Somijas korporācijas Insinōōritoimisto Bertel Ekengren Oy nekustamā īpašuma projektus. 2019. gada rudenī ir plānots uzsākt dzīvojamo ēku kvartāla būvniecību Skanstē.
26VESETAS ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni.
Skanstes mājas ir kvalitatīvu dzīvojamo apartamentu komplekss, kas tapis blakus jaunuzceltajām Skanstes virsotnēm. To veido trīs atsevišķas ēkas ar dzīvokļiem, kuru platība variē no 50 līdz 150 kvadrātmetriem.
Skanstes virsotnes ir viens no modernākajiem dzīvojamo ēku projektiem Latvijā. Kompleksu veido kopskaitā četras 24 stāvu augstceltnes.
DZĪVOKLIS AR PARKU! 2015. gadā Skanstes apkaimē uzsākta jauna dzīvojamo ēku kompleksa būvniecība. Tā nosaukums – Skanstes parks. Dzīvojamos namus papildinās skaists un apzaļumots parks. Skanstes parka nami pilnībā pabeigti un nodoti ekspluatācijā 2017. gadā.