Skanstes apkaime strauji attīstās un pārliecinoši kļūst par Rīgas darījumu un biznesa centru. Skansti par vietu saviem birojiem jau izvēlējušies daudzi starptautiski uzņēmumi un bankas. Galvaspilsētas modernākajiem birojiem nākotnē piepulcēsies vēl daudzi nozīmīgi biznesa infrastruktūras objekti.

LAI UZZINĀTU VAIRĀK PAR TELPU NOMAS VAI JAUNU BIROJU CELTNIECĪBAS IESPĒJĀM, LŪDZU, SAZINIETIES AR MUMS!

Skanstes attīstības aģentūra
skanste@skanste.lv
+371 29328315
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013

VISI PROJEKTI

A klases “gandrīz nulles enerģijas” ēka. Projektēta un būvēta atbilstoši BREEAM Excellent standartam
VERDE ir A klases biznesa centrs, kas radīts kā izcila vieta, kur īstenot jūsu idejas un mērķus. Ēkas dizainu ir izstrādājis arhitekts Andris Kronbergs kopā ar projektēšanas biroju „ARHIS“. VERDE – tās ir telpas produktīvam darbam un kvalitatīvi pavadītam brīvajam laikam.
Skanstes City ir viens no lielākajiem biroju centriem Rīgā, kur 9 ēkās nomai izvietoti A un B klases biroji. Šeit ir viss dinamiskai un veiksmīgai uzņēmuma attīstībai – lieliskas telpas, pieredzējis un profesionāls apsaimniekotājs, BREEAM in-use ilgtspējas sertifikācija, kā arī labi attīstīta apkārtnes infrastruktūra.
PLACE ELEVEN ir 14 stāvus augsta A klases biroju ēka, kas nodota ekspluatācijā 2016. gada nogalē.
Sporta 2 kvartāls šobrīd no industriālām telpām atdzimst par starptautiski orientētu, kultūrā un inovatīvā pieejā balstītu teritoriju - vidi, kur strādāt, dzīvot, radīt un baudīt.
TechHub Riga ir jauno tehnoloģiju koprades telpa, kas dibināta 2012. gadā ar mērķi radīt vidi, kas palīdz produktus attīstošiem iesācējuzņēmumiem (product-oriented startup) augt straujāk un sasniegt veiksmīgākus rezultātus.
Jauns un mūsdienīgs A klases biznesa centrs. 14 stāvu ēka ar 2 līmeņu autostāvvietu, kas paredzēta 160 automašīnām.
LNK jeb Latvijas Novitātes Kompleksa A klases biroju ēka ekspluatācijā nodota 2006. gadā. Sākotnēji būvēta un izmantota bankas Latvijas Krājbanka vajadzībām, taču kopš 2014. gadā ēka pārtapusi LNK Centre galvenajā birojā.
Pillar ir viens no vadošajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas nozarē darbojas kopš 2006. gada.
A klases divstāvu biroju ēka ar apsargājamu autostāvvietu rekonstruēta 2011. gadā un tajā ierīkotas jaunākās drošības, energotaupības un klimata pārvaldības sistēmas. Ēkai raksturīga lakoniska arhitektūra un augstas kvalitātes apdares materiāli.
Luminor ir mūsdienīgs finanšu pakalpojumu sniedzējs Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kas apvieno zināšanas un izpratni par vietējo tirgu un klientu vajadzībām.
AS Rietumu Banka ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā, kas specializējas lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā. AS Rietumu Banka centrālais birojs Rietumu Capital Centre ir viens no modernākajiem darījumu centriem Baltijā, par kuru arhitektu birojs Zenico projekts 2010. gadā saņēmis Rīgas arhitektūras Gada balvu.
A klases biroju ēkas, kas izstrādātas BIM un saskaņā ar BREEAM standartiem, ir energoefektīvas, ilgtspējīgas un palīdz kontrolēt izmaksas ilgstošā laika posmā.
Blakus Rīgas vēsturiskajam centram, tepat līdzās modernākajai Rīgas apkaimei Skanstes, top jauna pilsētvide New Hanza. Tās teritorijas robežas iezīmē Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielas.