OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Multifunkcionālais sporta centrs paredzēts valsts un starptautiska mēroga basketbola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas, dažādu cīņas veidu u.c. sporta veidu sacensībām un treniņu procesa nodrošinājumam. Kompleksā ir sešas sporta zāles, trenažieru Spēka zāle, divas Vingruma zāles dažādām fitnesa nodarbībām, Lielais 50m un divi mazie peldbaseini (10m), plaša Atpūtas zona ar četru veidu pirtīm (bio-sauna, sauna, tvaika pirts, sajūtu pirts) un Rotaļupi bērniem līdz 11 gadiem, kā arī biroju ēka, kas ir mājvieta dažādām sporta federācijām un organizācijām.

Vietā, kur senāk atradies hipodroms, tagad dzīvo sports un norisinās dažādi publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits, ik gadu Lattelekom Rīgas maratona dalībnieki pulcējas, lai izņemtu starta numurus, Pasaules koru olimpiādes un Dziesmu svētku dalībnieki raduši vietu atpūtai. Sporta centrā ir sešas sporta zāles, aerobikas zāle, trenažieru zāle, peldbaseins un piebūve ar sporta federāciju biroju telpām.

www.olimpiskais.lv

Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
2005
Olimpiskā sporta centra atklāšana
2000
iespējamais sportotāju skaits dienā
2009
Olimpiskajam sporta centram piešķirts Eiropas Savienības Veselīgā stadiona statuss

CITI OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā. Līdztekus Lielajam 50m peldbaseinam (seši peldēšanas celiņi, dziļums no 1,30m līdz 2,30m) apmeklētājiem atvērti divi mazie peldbaseini (10m, ar dziļumu 1m un 1-1,4m), kas paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām.
Veloceliņš Centrs–Mežaparks atklāts 2007. gadā. Tas sākas Skanstes un Hanzas ielu krustojumā, ved gar Skanstes un pēc tam gar Gaujas ielu, pie Brasas stacijas šķērso dzelzceļu un tālāk gar Ķīšezera ielu un Kokneses prospektu aizved līdz Meža prospektam.