Skanstes ģeogrāfiskais novietojums un attīstītais ielu tīkls padara apkaimi viegli sasniedzamu gan ar personīgo automašīnu, gan sabiedrisko transportu.

Sabiedriskās ēkas papildinātas ar brīvdabas vai pazemes autostāvvietām. Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejams veloceliņš, kas nodrošina ērtu divriteņu satiksmi starp Rīgas centru un Mežaparku. Nākotnē Skanstes apkaimē iecerēti papildu transporta infrastruktūras risinājumi, tostarp pieslēgums Rīgas Ziemeļu transporta koridoram un iespēja izmantot dzelzceļa satiksmi.

 

VISI TRANSPORTA INFRASTRUKTŪRAS OBJEKTI

SIA Kapitel šobrīd strādā pie autostāvvietu skaita palielināšanas Skanstes apkaimē.
Autostāvvietas darba laiks: katru dienu 00.00–24.00. EuroPark stāvvieta pie Hanzas Perona ir lielākā maksas stāvvieta Skanstes apkaimē.
Pašlaik Skanstes apkaimi caurvij vidēji labi attīstīts ielu tīkls, kas tiek mērķtiecīgi un pakāpeniski pilnveidots. Apkaime pa pilsētas maģistrālēm viegli sasniedzama arī no citām Rīgas pilsētas teritorijām.
Caur vai gar Skanstes apkaimi ved vairāki sabiedriskā transporta maršruti, kas ļauj ērti nokļūt visur, kur nepieciešams.
Veloceliņš Centrs–Mežaparks atklāts 2007. gadā. Tas sākas Skanstes un Hanzas ielu krustojumā, ved gar Skanstes un pēc tam gar Gaujas ielu, pie Brasas stacijas šķērso dzelzceļu un tālāk gar Ķīšezera ielu un Kokneses prospektu aizved līdz Meža prospektam.
Turpmāko gadu laikā Skanstē plānots izbūvēt jaunu zemās grīdas tramvaja līnijas posmu 3,6 kilometru garumā.