BANKU AUGSTSKOLA

Nākotne top šodien, skan Banku augstskolas moto, kas sasaucas arī ar Skanstes apkaimes attīstības situāciju. Banku augstskola atrodas tieši blakus rītdienas Rīgas biznesa un darījumu epicentram, un ir vadošā augstskola Latvija, kurā iegūt izcilu finanšu un biznesa izglītību. Eduniversal reitingā Banku augstskola ierindojusies starp 1000 labākajām biznesa skolām pasaulē, un absolventu izglītības kvalitāti augstu novērtē arī lielākie darba devēji Latvijā. Augstskola nodrošina spēcīgu teorētisko zināšanu bāzi un piedāvā prakses vietas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pēc augstskolas absolvēšanas studenti iegūst ne vien grādu, bet arī profesionālo kvalifikāciju. Šeit var apgūt pirmā līmeņa, bakalaura un maģistra studiju programmas, kā arī starpaugstskolu doktora programmu Biznesa vadība.

www.ba.lv

K. Valdemāra iela 161, Rīga, LV-1013

CITI OBJEKTI

Rīgas Hanzas vidusskola ir pirmā skola Rīga, kuras nosaukumā nebija skolas numura. Skola dibināta 1993. gadā un īsteno gan pamatizglītības programmu, gan vispārējās vidējās izglītības programmas dažādos virzienos.
Iestāde īsteno vispārējās pirmsskolas izglītības programmu, uzņemot bērnus no 3 gadu vecumu, un mazākumtautību vispārējās pirmsskolas izglītības programmu, uzņemot bērnus no 1,5 gadu vecuma. Mācību valodas – latviešu un mazākumtautību.
Iestāde īsteno pirmsskolas izglītības programmu un uzņem bērnus no 1,5 gadu vecuma. Mācību valoda – latviešu.