SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

Caur vai gar Skanstes apkaimi ved vairāki sabiedriskā transporta maršruti, kas ļauj ērti nokļūt visur, kur nepieciešams. Pa Ganību dambi kursē 5. un 9. tramvajs, virzienā no Sarkandaugavas uz centru ved 3. trolejbuss, un tepat atrodas arī 2., 11., 24. un 49. autobusa pieturas. Kā liecina veiktās aptaujas, lielākā daļa Skanstes iedzīvotāju var sasniegt tuvāko sabiedriskā transporta pieturvietu mazāk nekā 5 minūtēs.

Nākotnē paredzēta transporta infrastruktūras uzlabošana Skanstes ielā, tās maršrutā ierīkojot arī jaunu tramvaja līniju.

www.rigassatiksme.lv

CITI OBJEKTI

Autostāvvietas darba laiks: katru dienu 00.00–24.00. EuroPark stāvvieta pie Hanzas Perona ir lielākā maksas stāvvieta Skanstes apkaimē.
Pašlaik Skanstes apkaimi caurvij vidēji labi attīstīts ielu tīkls, kas tiek mērķtiecīgi un pakāpeniski pilnveidots. Apkaime pa pilsētas maģistrālēm viegli sasniedzama arī no citām Rīgas pilsētas teritorijām.
Veloceliņš Centrs–Mežaparks atklāts 2007. gadā. Tas sākas Skanstes un Hanzas ielu krustojumā, ved gar Skanstes un pēc tam gar Gaujas ielu, pie Brasas stacijas šķērso dzelzceļu un tālāk gar Ķīšezera ielu un Kokneses prospektu aizved līdz Meža prospektam.