OLIMPISKĀ SPORTA CENTRA PELDBASEINS

Plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā. Līdztekus Lielajam 50m peldbaseinam (seši peldēšanas celiņi, dziļums no 1,30m līdz 2,30m)  apmeklētājiem atvērti divi mazie peldbaseini (10m, ar dziļumu 1m un 1-1,4m), kas paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām. Elektrum Olimpiskais centrs piedāvā apgūt peldētprasmi grupās vai individuāli visās vecuma grupās sākot jau no 6 mēnešu vecuma, kā arī vingrot ūdens aerobikas nodarbībās arī senioriem un grūtniecēm.

Apmeklētājiem pieejama plaša atpūtas zona ar četru veidu pirtīm (bio-sauna, sauna, tvaika pirts, sajūtu pirts), tropisko dušu, ledus krāvumu un Rotaļupi bērniem līdz 11 gadiem, kā arī iespēju rīkot ballītes un izklaides pasākumus.

www.olimpiskais.lv

Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
2005
Olimpiskā sporta centra atklāšana
50 m
lielā peldbaseina celiņa garums
2,30 m
lielā peldbaseina maksimālais dziļums

CITI OBJEKTI

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi.
Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits.
Veloceliņa kopējais garums ir 6,6 kilometri, un tas ļauj no galvaspilsētas centra nokļūt līdz Mežaparkam aptuveni 25 minūtēs.